На останніх виборах політичну партію "Об'єднання "Самопоміч" на Оболоні підтримало майже 18% виборців. Разом з вами вірю у здібность цієї сили спрямувати Україну до європейської родини.

T: +38 (096) 299 02 58

Ф: +38 (044) 000 00 00

ЗРОБИТЬ ВНЕСОК

Ви можете зробити благодійний внесок на здійснення статутної діяльності ПП Об'єднання "Самопоміч". Лише для пожертв з України. Мінімальна сума 10 гривень.

СТАНЬТЕ
ВОЛОНТЕРОМ

Волонтерство є гарним варіантом активної підтримки організації і привнесення змін у суспільство. Воно також дає можливість зустрітися з новими людьми і отримати нові навички. Розгляньте можливість посвяти певну частку свого часу і талантів Обєднанню "Самопоміч", якщо його принципи та діяльність важливі для вас. 

Заповніть анкету прихильника Громадського Об'єднання "Самопоміч" на сайті 
http://samopomich.ua/joinus/ 

ДОПОМОЖІТЬ
З ОРГАНІЗАЦІЄЮ

Кількість прихильників «Самопомочі» в Україні швидко зростає. І дуже важливо, аби всі представники відповідали стандартам в громадському житті, в політиці, які ми намагаємось впроваджувати в Україні – а це християнська етика, здоровий глузд в політиці та побудова сильних громад.

 

Наша програма - інтерактивна. Ми відкриті для обговорення потреб міста та заохочуємо киян вносити пропозиції, зміни та доповнення, та взяти участь в їх обговоренні.

Якщо ви поділяєте принципи Самопомочі і симпатизуєте її лідерам, є багато способів висловити свою підтримку і допомогти нам у справі реформування України. Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах, поширюйте матеріали які вас схвилювали. Розкажіть своїм близьким і друзям про те, що в Україні є така прогресивна політична сила. І найголовніше, керуйтеся цими принципами кожен день у своєму житті. Не бійтеся брати на себе відповідальність.

Відстоюй своє право на вибір